PAZARTESİ – CUMARTESİ: 08:00 – 20:00
İLETİŞİM +90 533 725 80 56
TAKİPTE KALIN

KURUMSAL

FİRMA PROFİLİ

2007 yılında geçmişten gelen tecrübesiyle Kocaeli Darıca’da faaliyete başlayan MARMOROYAL RESTORASYON  villa, AVM, iş merkezleri, konut, ofis gibi yaşam ve çalışma alanlarındaki gerek zemin gerek cephede bulunan mermer, granit, doğal taş, cotto, terrazzo, seramik, ahşap yüzeylerin bakımı, yenilenmesi ve korunması hizmetini vermektedir. Kuruluş tarihimizden itibaren tüm gayemiz,  gerek ülkemizde gerekse yurt dışında, müşterilerimizin sorunları ile ilgili olarak doğru bilgilendirilmesi ve bu bilgilendirme çerçevesinde taleplerinin verimli, hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturulmasıdır.

MİSYON

Müşterilerimizin iştigal konumuzla ilgili tüm sorunlarına hak ettiği gerçekçi çözümleri bulmak ve bunları ortama zarar vermeden uygulayarak mekanlarını tekrar yaşanır hale getirmektir.

VİZYON

İnsanların zemin ve cephe ile ilgili problemlerini  günümüz ileri teknolojisi ile kısa sürede pratik, ekonomik, kaliteli ve yapıcı çözümler sunmaktır. Bu amaçla ürün ve hizmet geliştiren ekibimiz, önce sağlık ve can güvenliği, kalitede süreklilik, çevreyi ve doğal kaynakları koruma bakış açısını benimsemiştir. Vizyonumuz şu temellere dayanmaktadır.

  •  Tam ve sürekli müşteri memnuniyeti,
  •  Çözüm Uygulama  sonrasında müşteri desteği,
  •  Çağdaş, çevreci ve fonksiyonel özelliklere sahip ürün ve ekipman,
  •  Sektör koşulları doğrultusunda müşteri taleplerini tam zamanında ve eksiksiz karşılamayı hedef edinen uzman ekip,
  •  Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemini sürdürme ve iyileştirme bilinci içerisinde çalışan profesyonel, eğitimli kadro,
  •  Önce sağlık ve can güvenliği ilkesi
  •  Çevreyi ve doğal kaynakları koruma, yaşayan dünyaya saygı ve kirliliği önleme felsefesi,
  •  Elde ettiğimiz maddi ve manevi değerleri, ekip arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve toplumla paylaşma.

Müşteri Memnuniyeti Politikası

Firmamızın faaliyet sürdürdüğü sektöründe, sunmakta olduğumuz ürün, hizmet ve benzeri tüm faaliyetlerimizde; “gelen istekler doğrultusunda müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmak ve iletişimin daha da güçlenmesi için yasal mevzuatlara bağlı kalmak ve ekonomik şartları göz önünde bulundurmaktadır. Çalışanlarımızı ve çözüm ortaklarımızı da sürece dahil etmek koşuluyla, tarafımıza ulaşan sorunları kısa sürede çözümlemeyi  iş amacımızın ana omurgası  olarak görüyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu alanda sürekli olarak yenilikleri takip ederek gerek teknoloji gerekse ürün kalitesi çerçevesinde gelişimi sürdürmek, bunu gerçekleştirirken yasal mevzuatlar çerçevesinde güçlü bir takım çalışması anlayışını benimseyerek şirketimizin başarısını daha yüksek seviyelere çıkarmak, başarı eğitilmiş insanla elde edilebilir anlayışı ile çalışan personelimizin eğitimine önem vererek her anlamda sektörün lider kuruluşu olmak ve bunu korumak kalite politikamızın hedefidir.