Çalışma Saatleri:Pzt - Cum 9.00 - 18.00 İletişim: (+90) 533 725 80 56

KURUMSAL

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.

HAKKIMIZDA

Kuruluşundan itibaren şirket odağına ‘insan’ı koyan Marmoroyal, ‘insan’ için üretmektedir. Yaptığı yatırımlarla bulunduğu bölgedeki halka istihdam ve eğitim sağlayarak, insanın kalite ve refah seviyesinin yükselmesi için çaba göstermektedir. Tüm iş süreçlerini bu vizyon doğrultusunda gerçekleştiren Marmoroyal’in vizyonu hem müşteri memnuniyeti sağlamak, hemde kendi çalışanını mutlu etmektir.

Doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü konumunda olan Marmoroyal, en kıymetli demirbaşımız olan doğayı da koruyarak, sadece bugüne değil, mutlu insanlarla geleceğe de yatırım yapmayı amaçlamaktadır.

Markasını geleceğe taşımayı amaçlayan Marmoroyal, mermercilik anlayışını modernize ederek, bu anlayışı geliştirmeyi ve gelecek nesillere aktarmayı hedeflemektedir.

Doğru politika ve doğru strateji ile yaptığı yatırımları karlı hale getirmek için çalışan Marmoroyal, ekonomiye sağladığı bu katmadeğer ile Türkiye’nin büyümesine katkıda bulunmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

En iyi yatırımın ‘insan’, kalitenin de insanla geldiğinin bilincinde olan Marmoroyal, “en iyi yatırım kalitedir” düşüncesiyle hareket ederek, çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Eğitim desteğiyle insanını güçlendiren Marmoroyal, üretimin her aşamasında yapmış olduğu kontroller sayesinde de, ürünlerindeki kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Pazarlama ve satış sürecinde de hizmet kalitesini en üst seviyede tutan Marmoroyal, bu alandaki başarısını müşteri memnuniyetinde göstermiş, yıllar içinde karlılığını katlayarak büyütmüştür.

Marmoroyal, kaliteyi ulaşılması gereken bir hedeften öte, devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır. Bu doğrultuda da insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.