PAZARTESİ – CUMARTESİ: 08:00 – 20:00
İLETİŞİM +90 533 725 80 56
TAKİPTE KALIN

HİZMETLERİMİZ

MERMER & GRANİT

Yaşam alanlarınıza değer katan, görsel bir zenginlik veren mermer ve granitleriniz, zamana, çevresel şartlara ve kullanım şekillerine bağlı olarak parlaklığını yitirip, yıpranıp, uygun olmayan kimyasal ve temizlik teknikleri ile de deforme olmaktadır.

DOĞALTAŞ

Doğaltaş temizlik koruma uygulamaları, granit ve mermer gibi tamamen doğal bileşenler dışında farklı yapay materyallerle harmanlanmış taşlar için de aynı amaçla yapılabilir.

MASA TEZGAH SEHBA

Günlük kullanım esnasında bardak ya da tabak altı yanıkları, kullanılan yanlış kimyasalların vermiş olduğu deformasyonlar, üzerlerinde bırakılan kozmetik ve diş bakım ürünlerinin vermiş olduğu zararları gidererek masa, tezgah ve sehbalarınızı ilk günki parlaklığına getiriyoruz.

KARO & ÇİNİ

Dökme taş çeşitlerinden en yaygın kullanım alanına sahip Karo, çini ve mozaik taşlarında çevresel şartlara ve kullanıma bağlı olarak oluşan deformasyonlar sonucu  estetik ve parlak görünümleri kaybolur.

PORSELEN SERAMİK FAYANS

Zemine yada cepheye döşenen seramik ve fayanslara verilen derzin bulaşığı, inşaat kirleri (beton kalıntısı, poliüretan köpük, izolasyon malzemesi, ve sair kalıntılar) ile ilgili temizliği düzgün yapılmadığı zaman, bu döşemeler ciddi  zarar görür.

AHŞAP

Doğal yaşamın olmazsa olmazı olan ahşap gerçek bir görsel zenginliktir. Bir o kadar da  dış ortamda yıpranmaya karşı zayıftır. Bu nedenle bakım ve korunması aksatılmamalıdır.